BSI jako jednostka współtworząca normy, szkoleniowa i certyfikacyjna dokłada wszelkich starań by budować świadomość klientów na temat zmian w standardach ISO.

Poniżej mamy przyjemność zaprezentować szereg materiałów na temat Certyfikacji CSA STAR do bezpłatnego pobrania (w wersji polskiej i angielskiej)

Można pobrać pojedyncze bądź wszystkie materiały.


1. CSA STAR Jak zapewnić klientów o bezpieczeństwie swoich usług w chmurze obliczeniowej?  NOWOŚĆ

 

Aby pobrać materiały wypełnij poniższy formularz:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BSI Group Polska Sp. z o. o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014r., poz. 1182 z późn. zm.). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest BSI Group Polska Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie, ul. Królewska 16, 00-103 Warszawa. Podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz przysługuje mi prawo do wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawiania (PAŃSTWA DANE NIE BĘDĄ PRZEKAZYWANE INNYM PODMIOTOM)

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez BSI Group Polska Sp. z o. o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014r., poz. 1182 z późn. zm.)